Sférické čočky

Sférické čočky

Sférické kontaktní čočky u společnosti Fielmann

Pomocí sférických kontaktních čoček dochází ke korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Sférické kontaktní čočky mají ve všech směrech (axiálních polohách) stejný optický účinek. Umožňují snadno rozeznat objekty na dálku i na blízko bez použití brýlí. Pokud potřebujete korekci astigmatismu (zakřivení ploch rohovky) nebo presbyopie (vetchozrakosti), budete potřebovat jiné kontaktní čočky.
U společnosti Fielmann zakoupíte měkké sférické čočky jako měnitelné čočky (jednodenní čočky, 14denní čočky a měsíční čočky) a také jako konvenční čočky (čočky na 3 nebo 6 měsíců a na jeden rok). Sférické kontaktní čočky je možné přizpůsobit také jako tvrdé (tvarově stabilní) kontaktní čočky. Při výběru kontaktních čoček vám naši optometristé rádi nezávazně poradí.

Sférické kontaktní čočky

Jsou pro vás sférické kontaktní čočky tou správnou volbou?
Po konzultaci s odborníkem na kontaktní čočky od společnosti Fielmann bude pro vás výběr těch správných čoček výrazně snazší. Během aplikace bude stanovena refrakční vada, kterou je potřeba korigovat. Odborník na kontaktní čočky změří pomocí moderní technologie tvar povrchu vaší rohovky a váš zrak. Při každé každé aplikaci čoček provádíme podrobnou kontrolu stavu vašeho zraku a slzného filmu.

Vyhledejte nejbližšího specialistu na kontaktní čočky Fielmann

Následná kontrola

Jste se svými kontaktními čočkami stále ještě spokojeni? Dodatečná kontrola se vyplatí v každém případě: v optice Fielmann naši kvalifikovaní optometristé prověří, zda vám kontaktní čočky správně sedí a zda jsou kompatibilní.

K vyhledávání pobočky

Zaručeně výhodné ceny: sférické kontaktní čočky u společnosti Fielmann

Fielmann má na skladě sférické kontaktní čočky velkých značek a jiných známých výrobců za garantovaně nízké ceny. Záruka vrácení peněz (záruka nejnižší ceny) od společnosti Fielmann vám dává jistotu, že nebudete nikdy nakupovat příliš draze.

Vyhledejte nejbližšího specialistu na kontaktní čočky Fielmann
Více o značkách kontaktních čoček u společnosti Fielmann

Mohlo by vás také zajímat

Jednodenní čočky

Torické kontaktní čočky

Multifokální čočky