Pánské sluneční brýle

Kvalitní sluneční brýle jsou nezbytným doplňkem, který chrání vaše oči před oslněním a škodlivým UV zářením. Objednejte si nyní jednoduše online.

Pánské sluneční brýle

( 3252 )
Strana 1 z 163

Pánské sluneční brýle – staňte se šik gentlemanem

Jack Nicholson, Tom Cruise, Brad Pitt, Johnny Depp, John Lennon… Seznam celebrit, které proslavily ten či onen model brýlí, by byl dlouhý zhruba jako týden před výplatou. Určitě jste si je při čtení jmen představovali se slunečními brýlemi na nose, protože ty k nim zkrátka patří! Avšak vězte, že i vy můžete okamžitě vypadat elegantně a podtrhnout jisté rysy vašeho obličeje či osobnosti jako oni. Představivosti se meze nekladou – vše záleží jen na vašem stylu a odhodlání.

Optiky Fielmann: luxusní pánské sluneční brýle proslulých značek

Dejme tomu, že jste si zrovna v autě rozsedli vaše jediné sluneční brýle. Máte ale štěstí a zrovna na rohu je jedna z poboček optiky Fielmann, takže je po problému! Jak si můžeme být tak jistí? Protože v našich prodejnách najdete výběr z 2000 brýlí všech druhů, barev i velikostí. Je váš styl spíše v linii modelu Ray-Ban Aviator? K dostání. Jste spíše výstřední a hledáte něco jako Lennonky? Není problém. Sháníte velké pánské sluneční brýle? Ale ovšem, beze všeho.

Adidas, Calvin Klein, Emporio Armani, Gucci, Nike, Oakley, Polaroid, Ray-Ban, Tommy Hilfiger nebo kolekce Fielmann. Jak už jste si asi mohli domyslet, na výběr jsou zde stylové pánské sluneční brýle všech vašich oblíbených značek. Pokud si potrpíte na výběr nejkvalitnějších materiálů, pak vězte, že máte k dispozici širokou škálu možností, např. acetát, kov nebo ušlechtilou ocel. Na své si zde přijde úplně každý, i co se týče barev a typu čoček. Je to hotové království mezi optikami.

Bez filtru ani ránu

Někteří pánové si možná všímají spíše funkčnosti brýlí než jejich vzhledu a trendovosti. Naštěstí pro všechny praktické muže, Fielmann nabízí ke koupi pánské sluneční brýle s UV filtrem, které jsou podrobovány důkladným testům v laboratoři. Pro ověření, že produkty odpovídají patřičným normám, jen stačí zkontrolovat označení CE na stranici každého modelu. Díky tomu budete nejen vypadat stylově, ale zároveň získáte vynikající ochranu před slunečními paprsky.

Sluneční brýle jako pomocník do každého dne

Ať už jedete na pláž, lyžovat do horských oblastí, nebo si jen vyjdete na jarní procházku, sluneční brýle budou váš nejlepší kamarád. Určitě všichni znáte ten nepříjemný pocit, kdy na vás praží sluníčko a vy musíte mhouřit oči, abyste neoslepli. V takových případech přijdou sluneční brýle vždycky vhod. Nejenže vám pobyt v horkém dni zpříjemní, ale především ochrání váš zrak před škodlivým UV zářením.

Musíme ale podotknout, že brýle na nose neslouží pouze jako ochrana, ale také vynikající módní doplněk. Pokud si například koupíte moderní pánské sluneční brýle, nemusíte se je bát vzít klidně na party do klubu. Ačkoli je pravda, že podle klasické etikety by se brýle ve vnitřních prostorech nosit neměly, díky vašemu skvělému stylu vám zajisté všichni prominou. Ale na odlehčení, v určitých případech své brýle skutečně raději nechejte v kapse; americký komik Fred Allen kdysi prohlásil, že “některé celebrity nosí sluneční brýle i do kostela. Zřejmě se obávají, že by je Bůh mohl poznat a chtít po nich autogram.”

Nejlepší na tom všem ale je, že si můžete vybrat sluneční brýle, které splňují obě! Ať už si koupíte moderní, sportovní, malé, velké nebo luxusní pánské sluneční brýle, ochranu proti UV záření mají ve Fielmann všechny prodávané kusy. Můžete tak vyšperkovat svůj styl, aniž byste se museli obávat o svůj zrak.

Moderní pánské sluneční brýle se zárukou

V optice Fielmann klademe velký důraz na spokojenost zákazníků, proto na všechny modely nabízíme hned několik záruk. Na následující řádky se pořádně připravte, protože vás určitě odzbrojí.

Záruka spokojenosti

Pokud o koupi brýlí váháte, nemusíte; stačí jen vědět, že na jakékoli pánské sluneční brýle zakoupené v optice Fielmann automaticky získáváte Tříletou záruku. Díky Záruce spokojenosti můžete mít zároveň jistotu, že v případě jakékoli nespokojenosti s brýlemi-, je lze kdykoli vyměnit nebo vrátit a dostat peníze nazpět.

Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz

Váš úkol byl jasný: sehnat levné pánské sluneční brýle. V optice Fielmann jste je našli, ale co čert nechtěl, o dva dny později jste je zahlédli v jiné optice levněji. Optiky Fielmann sice nabízejí značkové pánské sluneční brýle za bezkonkurenční ceny, ale stát se to může. Proto vám poskytujeme Záruku vrácení peněz na situace jako je tato – své brýle můžete do šesti týdnů vrátit a dostat peníze nazpět, čímž garantujeme nejnižší dostupnou cenu na trhu.

Více o Záruce vrácení peněz

Co víc by člověk mohl od brýlí očekávat? Možná rozšířenou realitu, ale to prozatím v obyčejných optikách nehledejte. Ještě dnes si můžete vyzkoušet kterýkoli z modelů “obyčejných”, ale zato velmi praktických slunečních brýlí, a ještě k tomu za lidové ceny! 

Více o Třileté záruce