Pánské sluneční brýle

Pánské sluneční brýle

(155)

Filtr

Cena

300 - 7440

Vyzkoušet virtuálně

Tvar brýlí

Tvar obličeje

Značka

Vlastnosti čoček

Barva obruby

Barva čočky

Materiál obruby

Kategorie filtru

Cena
300 - 7440
Vyzkoušet virtuálně
Tvar brýlí
Tvar obličeje
Značka
Vlastnosti čoček
Barva obruby
Barva čočky
Materiál obruby
Kategorie filtru


Sluneční brýle pro muže: Fielmann.

Přestože je venku pěkná tma, pan Pokerface má na sobě i dnes sluneční brýle! Záporák, kariérista v leteckých brýlích nebo řidič sporťáku s vhodnou značkou brýlí, která ladí ke značkovému vozu: člověk, a především muž, zvýrazňuje svoji osobnost top cool slunečními brýlemi.
Až ty správné sluneční brýle udělají z běžného smrtelníka skutečného tvrďáka. I v hotelovém baru budete se svými slunečními brýlemi opravdu cool! Král módy Karl Lagerfeld ukrýval za tmavými skly své módní nápady a mnoho oblíbených zpěváků si s sebou své extravagantní sluneční brýle bere i na pódium. Také Brad Pitt, Johnny Depp, Bruno Mars a Justin Timberlake vás dostanou svým vzhledem a pohledem ukrytým za tmavými brýlemi!
Muži milují kvalitní materiály! Vybírejte z různých materiálů obrub slunečních brýlí, jako jsou kov, titan, acetát, plast a další. Také co se týče brýlových čoček a jejich tvarů plní Fielmann přání svých zákazníků. Zrcadlovky, čočky s barevným přechodem nebo s potřebnými dioptriemi. Vše je možné!V našich pobočkách naleznete ty správné sluneční brýle právě pro vás: od klasických pilotních brýlí nebo Ray-Ban brýlí Wayfarer, výrazných retro brýlí, v nerdovském nebo ve sportovním designu. Fielmann má širokou nabídku nejrůznějších tvarů brýlí.

Pánské sluneční brýle mnoha barev, tvarů a stylů

Muži se tak snadno nenechají zaslepit módními trendy! Vědí jedno: sluneční brýle jsou více než jen módním názorem. Kvalitní sluneční brýle zaručují především ochranu! Nepostradatelné jsou v boji proti ultrafialovým paprskům, dále sluneční brýle filtrují světlo a současně chrání i před oslněním. Pouze s vhodnými slunečními brýlemi budete mít zaručeně jasný výhled! Praktické použití a módní vzhled se v tomto případě nevylučují: za dokonalé propojení vám ručí Fielmann!

Více o kategoriích filtrůMóda, kvalita a férové ceny. Fielmann – Vaše výhody.

Záruka spokojenosti
V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.
Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz
V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6-ti týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.
Více o Záruce vrácení peněz

Tříletá záruka
V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870.
Více o Třileté záruce