Brýle na dálku

Vybrat nyní

Objednejte vaše indiviuální brýle na dálku jednoduše online: vyberte si obrubu, přidejte jednoohniskové čočky a nechte si brýle doručit pohodlně a s dopravou zdarma!

Brýle na dálku: Fielmann – jedna hodnota, jedny brýle!

V první polovině života jsou brýle na dálku pro někoho, kdo má refrakční vadu, jediné brýle, se kterými vidí na všechny vzdálenosti - na dálku i na blízko. Ostrý pohled na blízko zajišťuje oční čočka díky své schopnosti se vyklenout a vytvořit tak dodatečnou optickou mohutnost.

Ve druhé polovině života však ztrácí oční čočka svoji ohebnost, akomodační schopnost se snižuje. Brýle na dálku pak pomáhají pouze při pohledu do dálky. Na blízko jsou pak třeba druhé brýle na čtení.

Také všichni lidé bez brýlí, tedy všichni, kteří se až do tohoto okamžiku obešli bez brýlí na dálku, potřebují ve druhé polovině svého života brýle na blízko: brýle na čtení. Nejmodernější alternativou na všechny vzdálenosti jsou Brýle s multifokálními čočkami.

Kolekce brýlí na dálku Fielmann

U společnosti Fielmann máte široký výběr z více než 2 000 obrub a čoček všech velkých výrobců a značek. Za pouhých 590 Kč získáte v optice Fielmann top módní brýle s vysoce kvalitními jednoohniskovými čočkami. Nechte si při výběru poradit od vašeho optika Fielmann.

Bezpečná cesta k vašim brýlím na dálku: Fielmann

Pro zjištění správných korekčních hodnot je měření vašeho zraku nezbytností. U společnosti Fielmann vám kompetentní a odborně vyškolení optici a optometristé změří zrak pomocí moderní technologie.

Abyste s vašimi brýlemi brýlemi na dálku zaručeně ostře viděli, musejí se vaše čočky vycentrovat: k tomu je nezbytné přesné změření vzdálenosti vašich očí, výšky průhledu a dalších hodnot (pantoskopický úhel, vzdálenost brýlové čočky od rohovky, prohnutí brýlového středu). Na základně těchto hodnot se vaše jednoohniskové čočky na milimetry přesně vycentrují a zapracují do obruby. Odchylky při centrování vedou následně k vedlejším účinkům, které se však většinou nedávají do souvislosti s chybně usazenými čočkami. V případě chybně vycentrovaných brýlí se mohou dostavit nevolnost, bolesti hlavy a únava.

Tenčí brýlové čočky

V případě vyššího počtu dioptrií doporučujeme výběr čoček s vysokým indexem lomu, aby byly čočky vašich brýlí na čtení co nejtenčí. Nechte si poradit od našich optiků v některé z našich poboček.

Vaše brýle na dálku: v optice Fielmann za zaručeně nízké ceny

V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud někde během 6 týdnů od koupě uvidíte stejné brýle za nižší cenu, přijme od vás optika Fielmann tento výrobek zpět a vrátí vám kupní cenu.