Perfektní brýle: Protiklady se přitahují! Brýlové obruby od firmy Fielmann

Symetrické tahy obličeje působí harmonicky a jsou považovány za atraktivní. Přesto platí, že „Každý člověk skrývá se svém obličeji čarovnou moc...!“ Tento citát pochází od Friedricha Hebbela.

Tento německý dramatik a básník (1813 – 1863) to přesně vystihl - krása se nachází v oku pozorovatele. Odchylky od prototypu alá královna krásy dělají z člověka teprve tu pravou osobnost, a perfektní brýlové obruby zdůrazní typ vašeho obličeje a to jak působíte na ostatní!

Tvary obrub

Tvary brýlových obrub se dělí do těchto šesti skupin :

Věřte, že pro každý typ obličeje existují brýle, co se k němu hodí.

A nenechte si od svých přátel a rodinných příslušníků namluvit, že tomu tak není. Sortiment společnosti Fielmann nabízí skutečně široký výběr tvarů a barev. V našich pobočkách naleznete ty správné brýle, které se budou hodit k tvaru vašeho obličeje. Přijďte to vyzkoušet! Brýle nejsou dnes pouze pomůckou pro korekci zraku, ale jsou i něco jako šperk. Drahé hodinky nosíte na ruce, prstýnek na prstu - brýle na vašem obličeji ale vidí každý hned. Neexistuje žádný jiný nápadnější doplně. A až ty správné brýle promění váš outfitu v dokonalé umělecké dílo. Také sluneční brýle jsou již dlouhou dobu atraktivním celoročním doplňkem.