Biofinity kontaktní čočky

( 5 )

Kontaktní čočky Biofinity

Inovativní, precizně vyrobené a pohodlné kontaktní čočky -  to je Biofinity. Tato populární značka spadá pod společnost Cooper Vision, jednoho z největších výrobců kontaktních čoček na světě. Díky ověřeným metodám a statisícům spokojeným zákazníkům tak budete mít jistotu, že jsou Biofinity čočky skvělou volbou.

Jaké kontaktní čočky Biofinity u nás seženete?

Nabídka kontaktních čoček je bohatá, ale základní dělení je stále stejné: podle maximální doby, kterou můžete čočku nosit se dělí na čočky jednodenní, dvoutýdenní a měsíční. Na našich pobočkách a na e-shopu seženete především Biofinity čočky měsíční, jelikož se jedná o nejekonomičtější variantu. Zatímco balení jednodenních čoček vydrží přibližně 15 dní, balení měsíčních čoček vydrží za podobnou cenu až 3 měsíce, a to i při každodenním nošení.

Biofinity čočky pro jakýkoliv problém se zrakem

Ať už trpíte dalekozrakostí, nebo krátkozrakostí, kontaktní čočky Biofinity vám zajistí perfektně ostré vidění, protože jsou dostupné v celé řadě dioptrických hodnot. Tím ale možnosti korekce zraku nekončí,  na našich pobočkách i v e-shopu můžete najít také kontaktní čočky Biofinity toric, které pomohou s astigmatismem. V neposlední řadě nabízíme od této značky také multifokální čočky pro ostré vidění jak na dálku, tak na blízko.

Díky vysoké propustnosti kyslíku nabízejí Biofinity čočky prvotřídní komfort i při celodenním nošení. To umožňuje především silikon-hydrogelový materiál comfilcon A, z nichž jsou vyrobeny. Kontaktní čočky Biofinity měsíční jsou dokonce vhodné i pro nošení přes noc, ovšem vždy po konzultaci s optikem, jelikož pro některé oči to není doporučováno. S jakýmkoliv dotazem nebo v případě pochybností můžete zajít do některé z našich poboček, kde vám naši odborníci ochotně poradí.

Biofinity kontaktní čočky a jejich maximální pohodlí

Pokud se rozhodnete sáhnout po značce Biofinity, můžete si být jisti, že kupujete ten nejvyšší komfort při nošení, ale také údržbě. Jejich měkkost, prodyšnost a speciální technologie smáčení umožňuje vašemu víčku hladce klouzat po čočce, takže na čočku po chvíli ani nepomyslíte.

Co se týče údržby, neobejdou se bez ní žádné kontaktní čočky. Již zmiňovanou výhodou měsíčních čoček Biofinity ale je, že je v oku čas od času můžete nechat i přes noc. Jednou za čas je ovšem budete muset alespoň na chvíli vložit do roztoku, aby se vyčistily a obnovily se jejich původní vlastnosti. Pokud si nejste jisti, který čistící roztok vybrat, obraťte se na naše specialisty na kterékoliv pobočce Fielmann.

Více o prostředcích na péči o kontaktní čočky

Více o správné péči o kontaktní čočky

Kontaktní čočky Biofinity Energys

Pro maximální pocit pohodlí při nošení čoček byste měli zvážit nákup řady Biofinity Energys. Tyto průlomové kontaktní čočky jsou uzpůsobené pro život s digitálními technologiemi spojený s častým hleděním do displejů. Díky speciální technologii Digital Zone Optics™, která snižuje unavenost oka při používání těchto zařízení, budete šetřit své oči při každodenním používání počítače, telefonu nebo tabletu.

Velikost balení kontaktních čoček Biofinity

Otázka je jednoduchá, balení Biofinity 3 čočky nebo Biofinity 6 čoček? Obě varianty najdete jak na našem e-shopu, tak na kterékoliv z poboček. Obecně lze říct, že záleží jen na vaší preferenci. Dejte si ale pozor, balení Biofinity 3 čočky obsahuje pouze 3 kusy, nikoliv 3 páry. Pokud tedy máte na obě oči stejné dioptrie, jedna vám bude přebývat, takže zvažte sáhnout po větším balení. V případě, že potřebujete pro každé oko korekci jinou, je balení s 3 čočkami optimální.

Pokud se rozhodnete pro balení Biofinity 6 čoček, při přepočtení ceny na jeden kus vás nákup vyjde levnější. Ale opět pro upřesnění,  pokud pro každé oko potřebujete jiné dioptrie, budete potřebovat dvě různá balení po 6 kusech, takže ve finále tak budete mít 12 čoček. To ale není vůbec na škodu, protože vám alespoň déle vydrží.

Které kontaktní čočky Biofinity jsou pro mě nejlepší?

Bohužel neexistuje nic jako univerzální kontaktní čočky, které by byly vhodné pro každé oko. Celý proces korekce zraku je komplikovaný a závisí na mnoha proměnných, v případě kontaktních čoček ještě více než u klasických dioptrických brýlí. Čočka musí na oko správně přiléhat, nesmí jej vysušovat ani způsobovat alergické reakce.

To ale vůbec neznamená, že byste kontaktní čočky nemohli nosit. Stačí se jen zastavit na některé z našich poboček, kde vám zkušení optometristé zrak přeměří, vyberou vhodné čočky přesně pro vaše oči a poté si je odnesete domů, abyste si je v klidu vyzkoušeli a ověřili, že se vám příjemně nosí.

Fielmann –  záruka pro vás

Pokud by se náhodou stalo, že se svým produktem nebudete spokojení,  uděláme maximum, abychom společně situaci napravili. Mimo naši standardní Tříleté záruky poskytujeme i další výhody, abychom pro naše zákazníky vytvořili co nejpříjemnější prostředí k nákupu.

Více o Třileté záruce

Záruka spokojenosti

U kontaktních čoček je, více než u kteréhokoliv jiného produktu, důležité, abyste s nimi byli spokojeni. Pokud byste si totiž náhodou vybrali takové čočky, které vám špatně sednou nebo dráždí oko, pravděpodobně byste je odložili do šuplíku a už je nikdy nevytáhli, nebo je vyhodili do koše,  a tak za ně zbytečně utratili peníze. V případě, že by vám zakoupené zboží z nějakého důvodu nevyhovovalo, můžete jej kdykoliv vrátit a produkt vám rádi vyměníme, případně vrátíme peníze.

Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz

Veškeré nabízené zboží se snažíme prodávat za nejnižší cenu na trhu, aby si ostrý zrak mohl dovolit naprosto každý. Může se ale stát, že po pořízení produktu ve Fielmann narazíte na stejné zboží u konkurence za nižší cenu. Pokud k tomu dojde do 6 týdnů od nákupu, stačí přijít k nám na pobočku a my vám bez dalších otázek vrátíme kupní cenu, abyste si mohli produkt koupit za skutečně nejnižší cenu na trhu.

Více o Záruce vrácení peněz