Dailies kontaktní čočky

( 5 )

Jednodenní kontaktní čočky Dailies

Kdo hledá pohodlnou občasnou alternativu k nošení brýlí, již nemusí, představujeme vám jednodenní kontaktní čočky Dailies od světového výrobce Alcon. Koupí čoček Dailies si zajistíte zdravé a jednoduché nošení; jednodenní čočky totiž není nutné vždy po použití důkladně umývat ani ukládat do pouzdra, jednoduše je vyhodíte a při další příležitosti otevřete nový blistr. Tím chráníte své oči před usazováním nečistot a podrážděním.

Tyto čočky existují ve variantách vyrobených z hydrogelových i silikon-hydrogelových materiálů a korekci poskytují pro všechny oční vady – od krátkozrakosti až po astigmatismus. Jejich hlavní výhodou je především postupné zvlhčování oka po celý den a extrémní propustnost kyslíku.

Zástupci značky Dailies v optikách Fielmann

Dailies Total 1

První jednodenní čočky s technologií vodního gradientu, který vám po celou dobu zajistí příjemný pocit z nošení,  to jsou Dailies Total 1. Díky tomu, že se vašeho oka ve skutečnosti dotýká jen jemný hydratační polštářek a prakticky celý povrch čočky je voda, budete si připadat, jako byste ani žádné čočky v očích neměli. Zároveň po celou dobu propustí až 6krát více kyslíku než jiné jednodenní čočky, čímž chrání váš zrak a očím dodávají zdravější vzhled.

Dailies AquaComfort Plus

Dailies AquaComfort Plus v balení 30, 90 nebo 180 čoček svým uživatelům nabízí všechny výhody neodolatelné technologie smáčení, kdy s každým mrknutím oka přenáší vlhkost zevnitř čočky na její povrch, díky čemuž dodají vašim očím požadovanou vlhkost a 100% pohodlí. V optikách Fielmann lze zakoupit i model Dailies AquaComfort Plus toric 90 korigující zakřivení rohovky pro uživatele s astigmatismem. Každý si přijde na své

Jak si čočky správně vybrat?

Že se v nabídce čoček ztrácíte? V nabídce je tolik nových modelů, značek, objevila se tady nižší cena nebo balení s více čočkami? Budou pro vás lepší Dailies Total 1, nebo Dailies AquaComfort Plus? Nezoufejte, od toho jsou vám na každé optice Fielmann k dispozici naši profesionálové, kteří s výběrem čoček i jejich manipulací ochotně poradí.

Společnost Fielmann je tu pro vás

V optikách Fielmann platí heslo “náš zákazník – náš pán”, a podle toho se také řídíme. Každému zákazníkovi, který si chce koupit kontaktní čočky, nebo o tom zatím jen přemýšlí, je celý tým připraven vyjít ochotně vstříc. Posuďte sami!

Záruka spokojenosti

Ve snaze předejít reklamacím v případě nevydařené koupě je každému zákazníkovi umožněno si jakýkoliv pár čoček odnést na vyzkoušení domů. Tak se ujistíte, že čočky, které vám náš optik doporučil, jsou opravdu ty pravé. Pokud by se ale i tak nezadařilo, není třeba propadat panice. Budeme se snažit udělat maximum pro to, abychom pro vás vybrali tu nejlepší možnost k dosažení ostrého zraku a nejvyššího pohodlí.

Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz

Fielmann svým zákazníkům zaručuje nejnižší ceny na trhu. Pokud byste například koupili balení Dailies AquaComfort Plus 90 čoček a v průběhu 6 týdnů od vašeho nákupu v naší optice jste narazili na ten stejný produkt jinde levněji, peníze vám bez problémů vrátíme, abyste si jej mohli pořídit za skutečně nejnižší cenu. Tato záruka samozřejmě neplatí jen na kontaktní čočky Dailies, ale na veškeré zboží v naší nabídce.

Vice o Záruce vrácení peněz