Sluneční brýle z udržitelných materiálů

Milujeme nápadné a velké sluneční brýle ! Naštěstí existuje vedle nadčasových oblíbených produktů stále více kvalitních alternativ, které v otázkách kvality, designu a komfortu nedělají opravdu žádné kompromisy. Seznamte se s naši trvale udržitelnou kolekcí "elementra".

Sluneční brýle z udržitelných materiálů

( 314 )
Strana 1 z 16

Sluneční brýle z udržitelných materiálů

Plastové brýlové obrub jsou nadčasové bestsellery Možnosti týkající se designu, tvaru a barvy jsou opravdu nekonečné a každá obruba může být zcela jedinečná. Ale navzdory těmto výhodách je plast nepřírodním materiálem silně zatěžujícím naše životní prostředí. Naštěstí existuje stále více ekologických alternativ a Fielmann je nabízí.

Sluneční brýle s UV ochranou

V naší široké nabídce naleznete nejnovější trendy z kolekce Fielmann, mezinárodní designéry a značky, jako Tom Ford, Hugo Boss či Gucci. Sluneční brýle nesmějí být pouze módním doplňkem, ale mají sloužit i jako nezbytná ochrana vašich očí proti škodlivému ultrafialovému slunečnímu záření a proti oslnění. Nejdůležitějším kritériem při nákupu slunečních brýlí je stupeň ochrany před škodlivým UV zářením. Proto také všechny sluneční brýle z optik Fielmann poskytují garantovanou ochranu před UV zářením.

Více o ochraně před UV zářením

Objednat online bez rizika

Společnost Fielmann vám poskytuje Záruku spokojenosti a rozumí se samo sebou, že platí i na online objednávky: pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoliv.

Více o zárukách optiky Fielmann

Poradenství přímo na pobočce

Nemáte jistotu, jaké brýle jsou ty správné? Naši zkušení optici či optometristé v našich pobočkách vám rádi poradí s výběrem brýlové obruby a případně i bezplatně změří zrak.

Zerezervovat termín nyní