atrea select 1 day toric

atrea select 1 day toric

Nové jednorázové kontaktní čočky Atrea select 1 day toric vás přesvědčí svým výkonem a smáčecí technologií aktivovanou mrknutím oka. Užívejte si vynikající svěží komfort při nošení.

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Cylindr
Osa
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Cylindr (CYL)

Cylindr je podíl astigmatismu v rámci ametropie. Cylindrická hodnota uvádí v dioptriích rozsah astigmatismu, který je třeba korigovat. Tato hodnota může být u každého oka různá. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko plus (+) nebo (-). Pokud je cylindrická hodnota uvedena, vyžaduje vždy také uvedení osové hodnoty (A).

Osa (A)

Osa udává polohu astigmatismu, který je třeba korigovat. Uvádí se ve stupních 0°-180° bez znaménka. Osové hodnoty mohou být u každého oka různé. Osa se vždy uvádí ve spojení s cylindrickou hodnotou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

atrea select 1 day toric

Měkké kontaktní čočky Atrea select 1 day toric jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Nelfilcon A a dodávají vašim očím příjemné zblhčení. Uchovávací roztok v blistru s kontaktními čočkami obsahuje smáčivou látku, která zajišťuje vyšší vláčnost a spontánní komfort při nošení. Tyto denní čočky disponují speciálním systémem smáčení, který se aktivuje mrkáním. Při každém mrknutí se vlhkost uvolňuje z jádra čočky a přenáší se na její povrch. Zde se vaše oko při každém mrknutí zvlhčuje a oční víčko tak může klouzat po povrchu kontaktní čočky měkce a hladce. Kromě toho jsou tyto kontaktní čočky koncipovány v designu Precision Curve™, který zaručuje vynikající usazení a stabilně jasný pohled. Atrea select 1 day toric jsou kontaktní čočky pro zákazníky s astigmatismem. Zákazníci s astigmatismem tak mohou využívat veškeré výhody denních čoček: Vyjměte každé ráno hygienicky čistou kontaktní čočku z obalu a zažijte osvěžující pohodlí při nošení a jasné vidění, které vydrží od rána až do večera. Večer použitou čočku jednoduše vyhodíte. Díky své jednoduché manipulaci jsou čočky Atrea select 1 day toric vhodné také pro začínající uživatele nebo jako příležitostná alternativa k vašim brýlím.

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

Značkaatrea
Vlastnosti
 • Značkaatrea
 • VýrobceFielmann
 • Doba nošeníjednodenní čočky
 • Typ kontaktních čočektorické čočky
 • Obsah vody69 %
 • Propustnost kyslíku26 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14.4 mm
 • Materiál čočeknelfilcon A
 • Manipulační zbarveníano
 • UV ochranane
 • Doba životnosti po otevření1 Den