atrea select 1 month multifocal N

atrea select 1 month multifocal N

Multifokální čočky atrea select 1 month multifocal N jsou příjemně měkké a prodyšné kontaktní čočky z moderního hydrogelového materiálu. Svým biokompatibilním materiálem zajišťují měsíční multifokální čočky Atrea Select 1 month multifocal D dlouhotrvající vlhkost, díky které jsou skvěle vhodné pro uživatele čoček se suchýma nebo citlivýma očima.

· Příjemně měkké a tenké měsíční čočky

· Biokompatibilní hydrogelový materiál

· Dlouhotrvající vlhkost

· Dobrá spontánní i dlouhodobá snášenlivost

· Vysoký obsah vody

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Adice
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Adice (ADD)

Adice popisuje účinek kontaktních čoček, který potřebujete navíc k hodnotě do dálky (F) pro ostré vidění na blízko. Hodnota adice se skládá z rozdílu vaší sférické hodnoty na dálku (F) a vaší sférické hodnoty na blízko (N). Uvádí se v dioptriích. Adice má vždy plusovou hodnotu a je většinou pro obě oči stejná. Proto se většinou uvádí pouze jednou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

atrea select 1 month multifocal N

Díky vynikajícím smáčivým vlastnostem biokompatibilního materiálu a dobré odolnosti vůči usazování nečistot poskytují tyto kontaktní čočky příjemný komfort při nošení a vysokou spontánní i dlouhodobou snášenlivost. Multifokální čočky Atrea Select 1 month multifocal D jsou ideální pro uživatele kontaktních čoček s presbyopií. Multifokální čočky umožňují díky jedinečné technologii Balanced Progressive™ každý den jasné vidění do všech vzdáleností, od blízka až do dálky. Atrea je značka kontaktních čoček optiky Fielmann. Disponuje širokým sortimentem produktů, které zahrnuje denní i měsíční čočky pro různé potřeby a nároky. Zohledněte prosím, že u multifokálních kontaktních čoček nemůžete bez dalších konzultací měnit značku či typ kontaktních čoček. Předtím, než si u nás čočky objednáte, v každém případě doporučujeme konzultaci u certifikovaného odborníka na kontaktní čočky v optice Fielmann. Dohodněte si termín jednoduše online.

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

Značkaatrea
Vlastnosti
 • Značkaatrea
 • VýrobceFielmann
 • Doba nošeníměsíční čočky
 • Typ kontaktních čočekmultifokální čočky
 • Obsah vody62 %
 • Propustnost kyslíku17 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14.4 mm
 • Materiál čočekomafilcon B
 • Manipulační zbarveníano
 • UV ochranane
 • Doba životnosti po otevření30 Dny