Dailies AquaComfort Plus Toric

Dailies AquaComfort Plus Toric

Seznamte se s výhodami torických denních čoček DAILIES AquaComfort Plus TORIC od společnosti Alcon! Díky technologii smáčení, která se aktivuje mrknutím, si můžete užívat příjemného a osvěžujícího komfortu při nošení čoček.

Obzvláště hygienické díky každodenní výměně

Vlhčící systém aktivovaný mrknutím oka

Osvěžující komfort při nošení

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Cylindr
Osa
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Cylindr (CYL)

Cylindr je podíl astigmatismu v rámci ametropie. Cylindrická hodnota uvádí v dioptriích rozsah astigmatismu, který je třeba korigovat. Tato hodnota může být u každého oka různá. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko plus (+) nebo (-). Pokud je cylindrická hodnota uvedena, vyžaduje vždy také uvedení osové hodnoty (A).

Osa (A)

Osa udává polohu astigmatismu, který je třeba korigovat. Uvádí se ve stupních 0°-180° bez znaménka. Osové hodnoty mohou být u každého oka různé. Osa se vždy uvádí ve spojení s cylindrickou hodnotou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

Dailies AquaComfort Plus Toric

Tyto měkké kontaktní čočky DAILIES AquaComfort Plus TORIC jsou vyrobeny z hydrogelu Nelfilcon A a poskytují vašim očím nezbytnou vlhkost. Jako jediné denní čočky jsou kontaktní čočky DAILIES Aqua Comfort Plus vybaveny technologií smáčení, která se aktivuje mrknutím: při každém mrnutí se z jádra čočky uvolňuje vlhkost směrem k jejímu povrchu. Každým mrknutím se tak vaše oko navlhčí a oční víčko může zcela hladce klouzat po povrchu čočky.


DAILIES AquaComfort Plus TORIC jsou kontaktní čočky pro uživatele se zakřivením rohovky. I lidé s astigmatismem tak mohou profitovat ze všech výhod denních čoček: vezměte si každé ráno z balení novou hygienicky čistou čočku a prožijte celý den v pohodě a s jasným pohledem. Večer čočku prostě vyhodíte. Díky jednoduché manipulaci jsou čočky DAILIES AquaComfort Plus TORIC vhodné také jako kontaktní čočky pro začínající uživatele nebo jako příležitostná alternativa k brýlím.

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

Vlastnosti
 • ZnačkaDailies
 • VýrobceAlcon
 • Doba nošeníjednodenní čočky
 • Typ kontaktních čočektorické čočky
 • Obsah vody69 %
 • Propustnost kyslíku26 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14.4 mm
 • Materiál čočeknelfilcon A
 • Manipulační zbarveníano
 • UV ochranane
 • Doba životnosti po otevření1 Den