ULTRA for Astigmatism

ULTRA for Astigmatism

Astigmatismus není žádným důvodem vzdát se mimořádného komfortu a povznášející svěžesti kontaktních čoček z řady ULTRA výrobce Bausch + Lomb. Čočky Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism umožňují vynikající vidění až do nočních hodin.

Excelentní propustnost pro kyslík

Vynikající komfort nošení čoček

Jasný pohled i za tmy

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Cylindr
Osa
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Cylindr (CYL)

Cylindr je podíl astigmatismu v rámci ametropie. Cylindrická hodnota uvádí v dioptriích rozsah astigmatismu, který je třeba korigovat. Tato hodnota může být u každého oka různá. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko plus (+) nebo (-). Pokud je cylindrická hodnota uvedena, vyžaduje vždy také uvedení osové hodnoty (A).

Osa (A)

Osa udává polohu astigmatismu, který je třeba korigovat. Uvádí se ve stupních 0°-180° bez znaménka. Osové hodnoty mohou být u každého oka různé. Osa se vždy uvádí ve spojení s cylindrickou hodnotou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

ULTRA for Astigmatism

Torickými měsíčními kontaktními čočkami ULTRA for Astigmatism umožňuje výrobce Bausch + Lomb nošení kontaktních čoček vyrobených z inovativního silikon-hydrogelu i zákazníkům s astigmatismem. Design OpticAlign zajišťuje stabilně jasný pohled, a to i v náročných situacích, jako jsou noční jízdy autem. Dochází ke snížení nežádoucích efektů svatozáří a oslnění.


Kromě brilantně jasného zraku zažijete při používání kontaktních čoček Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism také velice příjemný pocit při nošení. Tajemstvím jejich úspěchu je materiál Samfilcon A, který se vyrábí inovativním způsobem. Umožňuje vynikající propustnost pro kyslík 114 Dk/t (u -3,0 dpt).


Kromě toho se u kontaktních čoček z řady ULTRA výrobce Bausch + Lomb využívá také speciální technologie Moisture-Seal. Integrovaná zvlhčující složka polyvinylpyrrolidon (zkráceně: PVP) uchovává v kontaktní čočce vlhkost po dlouhou dobu. I po 16 hodinách nošení zůstává vysoký podíl vlhkosti kontaktní čočky zachován až z 95 procent. Technologie Moisture-Seal zajišťuje také to, že se zde tvoří daleko méně usazenin. A vy si můžete užívat dlouhodobý komfort při nošení a brilantní pohled.


Uvědomte si prosím, že u torických kontaktních čoček nemůžete bez dalších konzultací měnit značku ani typ kontaktních čoček. Než si u nás čočky objednáte, v každém případě doporučujeme konzultaci s odborníkem na kontaktní čočky u společnosti Fielmann. Sjednejte si zcela jednoduše termín online [Termín](/niederlassungen/?services=3&appointment=1).

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

ZnačkaUltra
Vlastnosti
 • ZnačkaUltra
 • VýrobceBausch & Lomb
 • Doba nošeníměsíční čočky
 • Typ kontaktních čočektorické čočky
 • Obsah vody46 %
 • Propustnost kyslíku116 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14.5 mm
 • Materiál čočeksamfilcon A
 • Manipulační zbarveníano
 • UV ochranane
 • Doba životnosti po otevření30 Dny