Biofinity Multifocal D

Biofinity Multifocal D

Nenechte se omezovat presbyopií: Biofinity multifocal jsou progresivní čočky v prémiové kvalitě pro ten nejvyšší komfort při nošení. Díky inovativnímu optickému designu si můžete užívat jasný pohled na všechny vzdálenosti!

Extrémně vysoká propustnost pro kyslík 

Vysoký podíl vody

Multifokální design

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Adice
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Adice (ADD)

Adice popisuje účinek kontaktních čoček, který potřebujete navíc k hodnotě do dálky (F) pro ostré vidění na blízko. Hodnota adice se skládá z rozdílu vaší sférické hodnoty na dálku (F) a vaší sférické hodnoty na blízko (N). Uvádí se v dioptriích. Adice má vždy plusovou hodnotu a je většinou pro obě oči stejná. Proto se většinou uvádí pouze jednou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

Biofinity Multifocal D

40. narozeniny už jsou za vámi a vy si chcete užívat nekompromisně kvalitní a komfortní zrak? Prémiové kontaktní čočky Biofinity multifocal výrobce CooperVision jsou speciálně vyvinuté pro potřeby a nároky očí v letech. Presbyopie se týká skutečně nás všech a zaznamenáte ji především při horších světelných poměrech a při zaostřování na předměty ve vaší blízkosti. Moderní multifokální design modelu Biofinity (technologie Balanced Progressive™) vám zajistí jasné vidění na blízko, do dálky i na střední vzdálenost.


Silikon-hydrogelový materiál je nejen velice pohodlný, ale také extrémně prodyšný. Díky propustnosti pro kyslík 142 Dk/t (u -3,0 dpt) jsou vaše oči skvěle zásobovány kyslíkem a zůstávají jasné a bílé. Je tak možné i prodloužené používání na dobu až 30 dnů a 29 nocí (pokud je to pro vás vhodné). Jedinečný komfort při nošení je dále optimalizován i přirozeně smáčivým materiálem kontaktních čoček Biofinity. Vlhkost je uchována přímo v čočce, která tak zůstává vlhká a pohodlně se nosí.


Užívejte si vaší nezávislosti a ostrého pohledu na všechny vzdálenosti – s čočkami Biofinity multifocal!


Uvědomte si prosím, že u multifokálních kontaktních čoček nemůžete bez dalších konzultací měnit značku ani typ kontaktních čoček. Než si u nás čočky objednáte, v každém případě doporučujeme konzultaci s odborníkem na kontaktní čočky u společnosti Fielmann. Sjednejte si zcela jednoduše termín online.

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

ZnačkaBiofinity
Vlastnosti
 • ZnačkaBiofinity
 • VýrobceCooperVision
 • Doba nošeníměsíční čočky
 • Typ kontaktních čočekmultifokální čočky
 • Obsah vody48 %
 • Propustnost kyslíku142 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14.0 mm
 • Materiál čočekcomfilcon A
 • Manipulační zbarveníano
 • UV ochranane
 • Doba životnosti po otevření30 Dny