Zpět

atrea care All-in-One

Typ balení

Velikost

Cena za litr

Ušetříte*

Cena

1 190 Kč

119 Kč

1 190 Kč
- 0 %

119 Kč

448 Kč
- 62 %

159 Kč

421 Kč
- 65 %

299 Kč

* oproti nejmenšímu typu balení
Balení
355 ml + 1 Pouzdro na kontaktní čočky

159 Kč

vč. DPH, bez dopravy
Dodávky pouze na území ČR
Dodání 3-5 pracovních dnů
Nakupujte online bez rizika
 • Účinné vyčištění usazenin lipidů a proteinů
 • Vhodné na měkké čočky a na čočky ze silikonhydrogelu
 • Žádné konzervační látky v oku
Značka

Atrea

Vlastnosti
 • Name
  atrea care All-in-One
 • Značka
  Atrea
 • Typ zboží
  Víceúčelový roztok
 • Vhodné pro
  Měkké čočky
 • Bez konzervačních látek
  Ne
 • Obsah
  355 ml + 1 Pouzdro na kontaktní čočky

Víceúčelový roztok atrea care ALL-IN-ONE spojuje jednoduchou manipulaci typickou pro víceúčelové roztoky s účinným hloubkovým vyčištěním. Tento dobře snášenlivý prostředek na péči se ideálně hodí pro všechny měkké čočky a díky svému speciálnímu složení je skvělou volbou také pro citlivé oči.

Při nákupu víceúčelového roztoku atrea care ALL-IN-ONE získáte efektivní čisticí a dezinfekční prostředek na vaše měkké kontaktní čočky, který bude přispívat ke zdraví vašich očí. Je zajištěno komplexní odstranění usazenin lipidů a proteinů, které se vyplavují spolu se slzami, a součaně roztok slouží jako prevence nepříjemného vysušování oka.


Oproti běžným víceúčelovým roztokům nezanáší atrea care ALL-IN-ONE do očí žádné konzervační látky. Tento inovativní dezinfekční prostředek pracuje s komplexem účinných látek OxyChlorite®. Po vyjmutí kontaktních čoček z pouzdra a jejich nasazení do očí se OxyChlorite® pomocí enzymů slzného filmu rozkládá na kyslík, vodu a soli. Výsledek: v oku je tento víceúčelový roztok přítomen zcela bez konzervačních látek.


Víceúčelový roztok atrea care ALL-IN-ONE slibuje maximální komfort pro vaše oči i po jeho použití. Pohodlí při nošení čoček zvyšuje jak uvolňování kyslíku při rozpadu komplexu účinných látek, tak i účinná hydratace čoček přidanou komfortní látkou hypromelózou. Zejména pro osoby se suchýma, citlivýma očima nebo alergiky je nošení čoček ještě pohodlnější.


Atrea je značka optiky Fielmann. Disponuje širokým sortimentem kontaktních čoček a prostředků na péči o ně, pro různé potřeby a nároky za férové ceny.