Lyžařské brýle OTG

Koupit OTG brýle nyní online

Vyberte si lyžařské brýle, které lze pohodně nasadit přes vaše běžné dioptrické brýle: takzvané brýle OTG (OTG – over the glasses, tedy brýle přes brýle). Lyžařské brýle s označením OTG byly vyvinuty speciálně pro uživatele běžných brýlí. Jejich zorník je širší s extra prostorem pro stranice a mají vylepšené větrání, aby se pod nimi nemlžily čočky dioptrických brýlí.

Co je při výběru důležité

Ať už na ski alpinismus, běžky nebo snowboard, na sjezdovku i do prašanu, na slunný svah nebo do temného lesa: Pro každou situaci existují ty správné lyžařské brýle. Dobré lyžařské brýle bezchybně sedí, chrání před škodlivými UV paprsky a zlepšují zrak díky speciálně zbarveným filtrům. Nejdůležitějšími kritérii při nákupu lyžařských brýlí jsou vhodný tvar a ochrana před vnějšími vlivy jako jsou škodlivé UV záření, oslnění, vítr a sníh. K tomu by také měly mít větrací systém, který se postará o dostatečnou cirkulaci vzduchu a tím zabraňuje mlžení zorníku.

Zaručeně výhodný nákup lyžařských a snowboardových brýlí v optice Fielmann

V optice Fielmann nakupujete lyžařské brýle za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu. Ale to je jen jedna z mnoha výhod u nás v optice Fielmann. Naše výhody & záruky.