PureVision kontaktní čočky

( 1 )

Kontaktní čočky PureVision

Pokud jste si někdy chtěli koupit kontaktní čočky, určitě jste narazili na značku PureVision. Jedná se o jednoho z největších výrobců a dodavatelů pomůcek pro korekci zraku na světě.

Dnes už tato společnost sice patří pod kanadský koncern Bausch + Lomb, ale její know-how a dlouholeté zkušenosti zůstávají stejné. Díky tomu svým zákazníkům může nabízet kvalitní produkty prověřené časem i statisíci spokojených uživatelů. Ať už si tedy plánujete pořídit jakýkoliv druh čoček PureVision, budete mít jistotu, že se vašim očím dostane té nejlepší péče.

I přes to, že je Bausch + Lomb na trhu tak dlouho, nepřestává inovovat a stále investuje do vývoje a vylepšení produktů. Důkazem toho je například řada kontaktních čoček PureVision 2, které mají, oproti svému předchůdci, mnohem vyšší propustnost kyslíku, což násobí komfort při jejich nošení a předchází tak problémům se zrakem.

Jaké kontaktní čočky PureVision u nás seženete?

Kontaktní čočky obvykle dělíme do tří kategorií podle toho, jak dlouho můžete jeden pár používat na: jednodenní, čtrnáctidenní a měsíční. První typ je vhodný pro případy, kdy o čočky nechcete nebo nezvládáte řádně pečovat, čistit je v roztoku a uchovávat v pouzdře. Tato možnost je ale mnohem nákladnější, než zbylé dva typy, nejekonomičtější variantou jsou samozřejmě čočky měsíční, které můžete nosit až 30 dní.

PureVision pro dlouhodobé a bezstarostné nošení

Ačkoliv mají jednodenní čočky své výhody, PureVision se zaměřuje především na ty měsíční. Ty s sebou přinášejí celou řadu benefitů, především zmíněnou cenovou výhodnost, ale také časovou úsporu. S měsíčními kontaktními čočkami se totiž nemusíte co 14 dní zabývat nákupem nového balení, jedno vám totiž vydrží alespoň 3 měsíce.

Čočky na vícedenní nošení mají ale další nespornou výhodu, a to, že si je z očí nemusíte na noc vyndavat. Ačkoliv tento proces zkušeným čočkařům netrvá ani půl minuty, na začátku vám jistě ušetří spoustu času. Občas se také stává, že na čočky v oku po náročném dni zapomenete – v tomto případě to vůbec nevadí, protože kontaktní čočky PureVision jsou v tomto ohledu téměř nezávadné.

Dejte si ale pozor, ani ty nejlepší čočky se nedoporučuje mít v oku nepřetržitě celý měsíc. Po několika dnech nošení byste je měli alespoň na chvíli umístit do roztoku, aby se vyčistily a obnovily se jejich původní vlastnosti. S konkrétní dobou nošení a typem vhodného roztoku vám ochotně poradí naši optometristé na kterékoliv z poboček.

Více o prostředcích na péči o kontaktní čočky

Více o správné péči o kontaktní čočky

Ostrý zrak díky PureVision

Díky pokročilým technologiím, které značka PureVision používá, může vyrábět čočky pro všechny typy zrakových vad. Ať už nevidíte na dálku nebo na blízko, určitě se pro vás najdou čočky s perfektními korekčními hodnotami. PureVision ale nabízí mnoho dalších možností, na našich pobočkách a e-shopu najdete také čočky pro korekci astigmatismu nebo presbyopie.

Unikátní je i materiál kontaktních čoček PureVision. Silikon-hydrogelový Balaficon A zaručuje svěžest oka a příjemný pocit při nošení, takže po čase si ani nevzpomenete, že nějaké čočky v oku máte. Zároveň je tento materiál velmi odolný vůči usazování nečistot, což ještě zvyšuje pohodlí nošení čoček a zároveň snižuje náročnost péče o ně.

Kontaktní čočky PureVision 2

Pokud chcete kvalitu užívání posunout ještě o úroveň výš, můžete zvážit použití kontaktních čoček PureVision 2, které nabízí mnoho vynikajících vlastností. V první řadě mezi ně patří již zmíněná vysoká propustnost kyslíku, díky které jsou čočky mnohem pohodlnější na nošení.

Tím ale výhody PureVision 2 nekončí,  další skvělou vlastností je speciální tvar okrajů, který je uzpůsobený pro pohodlné mrkání. Díky zaoblené konstrukci dochází k perfektně hladkému přechodu mezi okem a čočkou, takže po čase skutečně nebudete o čočkách vůbec vědět. Bonusem je také technologie smáčení Comfort-Moist, která optimalizuje vlhkost povrchu čoček, díky čemuž po nich mohou oční víčka bez problémů klouzat.

Které kontaktní čočky PureVision jsou pro mě vhodné?

Korekce zraku je poměrně komplikovaný proces. Každé oko je naprosto jiné, a proto vyžaduje také specifický typ kontaktních čoček – neexistuje žádný univerzální produkt, který by mohl vylepšit zrak úplně každému. Volba ideálních čoček se odvíjí od celé řady faktorů, jako například tvaru oka. Pokud tedy plánujete kupovat kontaktní čočky poprvé, rozhodně se zastavte na některé z našich poboček, kde vám zkušení optometristé provedou potřebná měření a s výběrem čoček vám ochotně poradí. Vaše nové čočky si můžete na pobočce rovnou vyzkoušet a ujistit se, že vám perfektně sednou, oko nedráždí a nezpůsobují žádné alergické reakce. V případě potřebných úprav korekce se můžete obrátit na naše specialisty a vybrat společně čočku tak, aby byl váš zrak co nejostřejší a nošení čoček zůstalo příjemné.

Fielmann – záruka pro vás

Pro naše zákazníky se snažíme vytvořit to nejpříjemnější prostřední pro nákup bez rizika, a proto na veškeré nákupy poskytujeme hned několik záruk. Mimo standardní Tříletou záruku, která se vztahuje na veškeré zboží, včetně kontaktních čoček PureVision,  poskytujeme také záruku spokojenost a nejnižší ceny na trhu.

Více o Tříleté záruce

Záruka spokojenosti

Moc dobře víme, jak je důležité, aby vám kontaktní čočky padly naprosto perfektně. Může se stát, že vyberete ne zcela vhodný produkt, který by vám poté jen ležel nevyužitý v šuplíku. Pokud se zakoupeným produktem nejste spokojeni, můžete se stavit na kterékoliv z našich poboček a produkt vám rádi vyměníme, ať už se jedná o kontaktní čočky nebo dioptrické či sluneční brýle.

Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz

Věříme, že přístup ke kvalitním pomůckám na korekci zraku by měl mít naprosto každý, bez výjimek. Proto se snažíme nabízet veškeré zboží za nejnižší cenu na trhu. Může se ale stát, že po nákupu zboží v optice Fielmann najdete stejný produkt u konkurence levněji, například ve slevě. Pokud od doby nákupu neuplynulo 6 týdnů, za zboží vám bez dalších otázek vrátíme peníze, abyste si jej mohli koupit za skutečně nejlevnější cenu.

Více o Záruce vrácení peněz