COLOUR UPDATE

Jste připraveni na nové barvy? Naše oblíbené acetátové obruby nabízíme nyní v trendy barvách této zimy. A to platí samozřejmě také pro skla! Tak se zimní svět rozzáří v novém světle.

Colour Update

(33)

Filtr

Značka

Brýle pro

Barva obruby

Materiál obruby

Tvar brýlí

Vyzkoušet virtuálně

Cena

410 - 6450

Kategorie filtru

Vlastnosti čoček

Barva čočky

Velikosti

410 - 6450


Trendy na zimu 2023 v optice Fielmann

V zimě se do hry opět dostávají barvy, sytá hnědá a ušlechtilá zelená, stejně jako tmavá, hluboká modrá z naší kolekce trendů podzim/zima, to jsou tajné přísady každého dokonalého outfitu. Acetát se skvěle hodí ke každému ročnímu období, a to jak pro silné, tak i tenké obruby, záleží jen na vkusu každého z vás.

U našich dioptrických brýlí se zaměřujeme na klasické tvary v retro stylu 70. a 80. let: ať už se vám líbí hranaté, kulaté nebo oversized – s nimi si můžete zimu užít.

Pro ty, kteří mají rádi spíše elegantní vzhled, máme acetátové obruby s jemnými kovovými detaily.A pro zimní slunečné dny upgradujte své sluneční brýle. Co třeba světlý odstín havana a barevná skla? Ať už zelenkavé, hnědavé nebo v módní oranžové či modré barvě – naše trendové sluneční brýle vám otevřou zcela nový pohled na zimní svět!


Objednat online bez rizika

Společnost Fielmann vám poskytuje Záruku spokojenosti a rozumí se samo sebou, že platí i při nákupu online: Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.

Více o zárukách optiky Fielmann

Sluneční brýle s UV ochranou

U všech modelů slunečních brýlí vám zaručíme jedno: chrání před škodlivými UV paprsky. V našich laboratořích testujeme UV ochranu každého nového modelu slunečních brýlí, dále také propustnost pro světlo a vhodnost k užívání v silničním provozu. Všimněte si označení CE na vnitřní straně stranic brýlí. Ujistíte se tak o tom, že zvolené sluneční brýle zajišťují dostatečnou ochranu před krátkovlnným ultrafialovým zářením.

Více o ochraně před UV zářením