LIGHT METAL

Proč jsou  jemné kovové obroučky tak skvělé?  Nabízíme je  ve všech tvarech i barvách  - ten správný doplněk ke každému outfitu.

Light Metal

(41)

Filtr

Značka

Typ produktu

Brýle pro

Barva obruby

Materiál obruby

Tvar brýlí

Vyzkoušet virtuálně

Cena

300 - 8300

Tvar obličeje

Kategorie filtru

Vlastnosti čoček

Barva čočky

Šířka brýlí

mm
mm

Velikosti

300 - 8300
mm
mm


Trendy podzimu 2022 v optice Fielmann

Slunce pomalu ztrácí svou sílu a začíná padat první listí. Vstupujeme do podzimního období, loučíme se s letním šatníkem a začínáme na sebe vrstvit různé kousky oděvu. Je na čase vylepšit podzimní look našimi novými trendy obrubami: Módní je chladný, čistý kovový vzhled – velké tvary, ale všechny lehké a jemné. Retro tvary, jako jsou Panto, Aviator a Cateye, jsou na špičce našeho seznamu trendů, ale zvolit můžete i nadměrné velikosti a hranaté tvary. A mimochodem, skla našich slunečních brýlí LIGHT METAL jsou k dostání také v růžové barvě – ta zmírní pochmurnost podzimního počasí.

Nákup slunečních brýlí Fielmann za zaručeně nízké ceny

V optice Fielmann koupíte sluneční brýle zaručeně výhodně. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu. To je však jen jedna z mnoha výhod společnosti Fielmann.

Více o zárukách optiky Fielmann

Dioptrické sluneční brýle

Sluneční brýle jsou v optice Fielmann k dostání v obou variantách – s dioptriemi i bez nich. Oční optici v našich pobočkách vám samozřejmě rádi poradí s výběrem brýlové obruby i brýlových čoček.

Zerezervovat termín nyní


Objednat online bez rizika

Společnost Fielmann vám poskytuje Záruku spokojenosti a rozumí se samo sebou, že platí i při nákupu online: Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.

Více o zárukách optiky Fielmann

Sluneční brýle s UV ochranou

U všech modelů slunečních brýlí vám zaručíme jedno: chrání před škodlivými UV paprsky. V našich laboratořích testujeme UV ochranu každého nového modelu slunečních brýlí, dále také propustnost pro světlo a vhodnost k užívání v silničním provozu. Všimněte si označení CE na vnitřní straně stranic brýlí. Ujistíte se tak o tom, že zvolené sluneční brýle zajišťují dostatečnou ochranu před krátkovlnným ultrafialovým zářením.

Více o ochraně před UV zářením