Trendy pro jaro 23

Sezónní barvy ve výrazných odstínech zelené, tmavě modré a zářivě oranžové jsou kombinovány s klasickými tvary a novým unisex designem. Skvěle se hodí k přivítání prvních slunečních paprsků!

Trendy pro jaro 23

( 175 )
Strana 1 z 9

Trend kolekce jaro 2023

Chceme vám představit novou trend kolekci na jaro 2023, která se skvěle hodí k prvním slunečním paprskům tohoto roku. Nejvyšší čas přivítat novou sezónu výraznými barvami: tmavě zelenou, tmavě modrou a zářivě oranžovou, které se snoubí s klasickými tvary brýlí, jako je např. Motýlí tvar. Nezáleží na tom, zda jsou vyrobeny z acetátu nebo z kovu, s výraznými brýlemi naší nové kolekce budete na jaře stále za hvězdy. Nechte se inspirovat lookem co je in a vstupte do nové sezóny s novými doplňky.

Stylové doplňky a ochrana před UV zářením

Nezbytný doplněk - bez slunečních brýlí si módu již nelze vůbec představit. A přitom nejde jen o neodolatelný vzhled.U všech modelů slunečních brýlí Fielmann vám zaručíme, že vás chrání před škodlivými UV paprsky.Kromě propustnosti světla a vhodnosti k užívání v silničním provozu testujeme v našich laboratořích UV ochranu každého nového modelu slunečních brýlí.

Více o ochraně před UV zářením

Dioptrické sluneční brýle

Sluneční brýle jsou v optice Fielmann k dostání v obou variantách – s dioptriemi i bez nich. Oční optici v našich pobočkách vám rádi poradí s výběrem brýlové obruby i brýlových čoček.

Zerezervovat termín nyní

Objednat online bez rizika

Společnost Fielmann vám poskytuje Záruku spokojenosti, která samozřejmě platí i na online objednávky: Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu.

Více ozárukách optiky Fielmann