Roztoky na následné smáčení

Roztoky na následné smáčení

Hydratační roztok - oční kapky pro vyšší komfort při nošení

Hydratační roztoky neboli zvlhčující oční kapky dodají vašim očím vlhkost. Tento prostředek péče se prodává v malých lahvičkách nebo ampulkách a je stejně vhodný jak pro tvrdé tak i pro měkké kontaktní čočky.

Hydratační roztoky pomáhají snižovat příznaky podráždění, pálivých a suchých očí, tím, že zajišťují na povrchu oka vyšší vlhkost. Tyto symptomy mohou mít různé příčiny. Je možné, že vás unavuje dlouhá práce před monitorem počítače nebo jste příliš dlouho sledovali televizi? Oči může zatěžovat i pobyt v prostorách zatížených škodlivinami, v klimatizovaných nebo přetopených místnostech, či dlouhé nošení Kontaktní čočky. Rohovka našeho oka "dýchá". Oči se rychle unaví, pokud je vnější vzduch suchý nebo zatížený škodlivinami.

Nepoužívejte roztoky na následné smáčení příliš často!

Pokud tyto roztoky používáte často, konzultujte to předem s vašim očním lékařem nebo optikem.

Je tento hydratační roztok pro vás vhodný?

Hydratační roztok zajistí rychlou úlevu od potíží, avšak při dlouhodobém užívání byste se měli předem poradit s vašim očním lékařem nebo s odborníkem na kontaktní čočky u společnosti Fielmann. Ne vždy jsou hydratační roztoky tou nejlepší možnou cestou, jak zajistit pro vaše oči přídavnou vlhkost. Suché oči mohou souviset také s vašimi kontaktními čočkami nebo s prostředky na péči, které používáte.

Zda je tento hydratační roztok pro vás vhodný a jak vybrat ten správný produkt, se nezávazně a zdarma dozvíte v některé z našich poboček od našich odborníků na kontaktní čočky.

Vyhledejte nejbližšího Fielamnn odborníka na kontaktní čočky

Hydratační kapky si můžete u společnosti Fielmnn zakoupit i v malých, praktických ampulkách. Ampulky se pohodlně převážejí a bez problémů je můžete používat i na cestách. Další výhodnou hydratačního roztoku v ampulkách je, že neobsahuje žádné konzervační látky a je tedy velice dobře snášen.

Více o prostředcích na péči o kontaktní čočky od společnosti Fielmann

Kupte si hydratační roztok za nejvýhodnější cenu pro vás!

Ve Fielmann zakoupíte hydratační roztoky významných značek a známých výrobců za zaručeně nízké ceny a v ověřené kvalitě.

Více o prostředcích na péči o kontaktní čočky od společnosti Fielmann