Plavecké brýle u společnosti Fielmann - cíl je jasně vidět i ve vodě.

Pro tělesnou kondici není snad zdravější sport než je plavání, to podporuje krevní oběh a také zapojuje všechny skupiny svalů, které zárověň protahuje a uvolňuje.

Plavání patří k nejoblíbenějším druhům sportů vůbec. Řada lidi chodí pravidelně plavat nebo se chodí osvěžit během teplých letních dní. Nezáleží na tom, zda plavete kraula nebo je tak volně plujete po hladině - s těmi správnými plaveckými brýlemi uvidíte vždy perfekně! Plavecké brýle by měly dobře přiléhat a nemělo by do nich zatékat,

ať už plavete závodně nebo prostě jen dovádíte v dětském brouzdališti. Vhodně zvolené plavecké brýle zajistí očím odpovídajíci ochranu před ne vždy zcela čistou vodou. V krytých bazénech jsou oči drážděny především chlorem nebo ozónem, v moři solí a v jezerech a řekách to mohou být nečistoty ve vodě . Sliznice očí mohou reagovat citlivě i na opalovací krémy rozpuštěné ve vodě. Alergici zase trpí hlavně pylem, který se nachází na vodní hladině nebo těsně pod ní.

Plavecké brýle jsou tedy ideální ochranu vašich očí.

Plavecké brýle si můžete snadno otestovat,

měly by držet na očích několik sekund i v případě, pokud nejsou přichyceny silikonovým nebo gumovým páskem přes hlavu Pokud tomu tak není, může se stát, že vám do nich bude ve vodě zatékat.