Zpět

atrea care Peroxid

Typ balení

Velikost

Cena za litr

Ušetříte*

Cena

2 483 Kč

149 Kč

2 483 Kč
- 0 %

149 Kč

683 Kč
- 73 %

239 Kč

656 Kč
- 74 %

459 Kč

* oproti nejmenšímu typu balení
Balení
350 ml + 1 Pouzdro na kontaktní čočky + 45 Tablety

239 Kč

vč. DPH, bez dopravy
Dodávky pouze na území ČR
Dodání 3-5 pracovních dnů
Nakupujte online bez rizika
 • Vhodné pro všechny typy kontaktních čoček
 • Spolehlivě vyčistí a dezinfikuje během 2 hodin
 • Bez konzervačních látek
Značka

Atrea

Vlastnosti
 • Name
  atrea care Peroxid
 • Značka
  Atrea
 • Typ zboží
  Peroxidový roztok
 • Vhodné pro
  Měkké čočky
 • Bez konzervačních látek
  Ano
 • Obsah
  350 ml + 1 Pouzdro na kontaktní čočky + 45 Tablety

Náš peroxidový roztok atrea care Peroxid je účinným prostředkem na péči o kontaktní čočky, který během dvou hodin vyčistí, vydezinfikuje a neutralizuje měkké, jakož i tvrdé čočky. Tento peroxidový roztok neobsahuje žádné konzervační látky a mohou ho tedy používat i osoby, které mají citlivé oči či alergie.

Silný peroxidový čisticí přípravek Atrea Care Peroxid pomocí 3% peroxidu vodíku a inovativních dvouvrstvých tablet účinně dezinfikuje a čistí kontaktní čočky od usazenin lipidů a proteinů. Komfort užívání je dále zvýšen přidaným zvlhčujícím prostředkem Povidon.


Čištění pomocí prostředku atrea care Peroxid je snadné a šetří váš čas. Vložte vaše čočky do pouzdra na kontaktní čočky a naplňte pouzdro peroxidovým roztokem. Poté přidejte jednu dvojvrstvou neutralizační tabletu. Biotechnologické účinné látky obsažené ve vnější bílé vrstvě tablety účinným způsobem odstraňují lipidy a další usazeniny z povrchu čočky. Zelená vrstva zajišťuje dezinfekci a neutralizaci. Roztok není třeba vtírat do kontaktních čoček. Tímto způsobem se vaše kontaktní čočky vyčistí maximálně šetrným způsobem a znovu používat je můžete již po dvou hodinách.


atrea care Peroxid řádně očistí všechny typy kontaktních čoček bez nutnosti přidávání konzervačních látek, což mu propůjčuje nezvykle dobrou snášenlivost. Každodenní hygienickou péči o kontaktní čočky a svěžest optimálního komfortu nošení si mohou užívat i zákazníci, kteří trpí alergiemi.Upozornění: tento dezinfekční roztok se nesmí dostat do oka před jeho kompletní neutralizací pomocí přiložené tablety. Na oplach čoček a pouzdra po dokončeném čištění a dezinfekci doporučujeme použití našeho fyziologického roztoku atrea care Saline.


Atrea je značka optiky Fielmann. Disponuje širokým sortimentem kontaktních čoček a prostředků na péči o ně, pro různé potřeby a nároky za férové ceny.