Dámské sluneční brýle

(166)

Filter

Vyzkoušet virtuálně

Tvar brýlí

Tvar obličeje

Značka

Barva obruby

Materiál obruby

Vyzkoušet virtuálně
Tvar brýlí
Tvar obličeje
Značka
Barva obruby
Materiál obruby


Sluneční brýle pro ženy: Fielmann.

Oslavujte ženskost! Nejen v show businessu je důležité klást důraz na detail. Na velkou scénu se hodí malé černé - tedy top moderní sluneční brýle - které již dlouhou dobu slouží jako skvělý doplněk ke každému outfitu.
Vždyť i Audrey Hepburn skrývala ve filmové klasice „Snídaně u Tiffanyho“ své slavné laní oči za tmavými skly brýlí. Sluneční brýle byly a jsou stálým průvodcem slavných celebrit. Paris Hilton, Angelina Jolie, Victoria Beckham či Katy Perry – všechny tyto dámy používají tmavé nebo barevné brýle, které jim pomáhají při okouzlení diváků. Sluneční brýle se staly neodmyslitelným módním doplňkem. Jsou stylovým doplňkem a dobrým společníkem.
Chcete zůstat nepoznaná nebo jste se jen špatně vyspala? Žádný problém! Známky únavy v obličeji již nemají šanci - nasadíte si sluneční brýle a vypadáte jako znovuzrozená. Jste typ nevinné dívky nebo spíše femme fatale? Vhodné sluneční brýle propůjčí vašemu vzhledu konečné kouzlo! V létě i v zimě, ve dne nebo v noci - zcela inkognito na cestě na každou party!
Ženy milují ušlechtilé materiály! Vybírejte z různých materiálů obrub slunečních brýlí, jako jsou kov, titan, acetát, plast a další. Chcete vytvářet kontrasty či záměrně narušit symetrii vašeho obličeje? Je dovoleno vše, co se vám líbí! Nechte si poradit v naší optice. V optice Fielmann naleznete ty správné sluneční brýle právě pro vás.
Dámské sluneční brýle mnoha barev, tvarů a stylů. 
Dáváte přednost klasice nebo malým a kulatým brýlím, retro stylu à la motýl, velkým nebo barevným brýlím? Nevíte, zda si vybrat klasický tvar Ray-Ban brýlí Wayfarer nebo cool sluneční brýle Aviator? Fielmann je má všechny! Naše pobočky jsou rájem pro všechny zákaznice nakupující sluneční brýle. V každé optice Fielmann představujeme svět slunečních brýlí v jeho mezinárodní šíři. Přijďte na vyzkoušení do naší nejbližší pobočky.
Mezi více než 2 000 obrubami top módní kolekce Fielmann naleznete mezinárodní designéry a značky, jako jsou Rodenstock, Hugo Boss či Gucci. Na jednom místě si můžete prohlédnout veškeré módní trendy a také využít odborného poradenství našich optiků. Sluneční brýle nesmějí být pouze módním doplňkem! Sluneční brýle slouží především jako nezbytná ochrana vašich očí proti škodlivému ultrafialovému slunečnímu záření. Filtrují světlo a současně vás chrání před oslněním. Nejdůležitějším kritériem při nákupu slunečních brýlí je zaručená ochrana brýlovými čočkami před škodlivým UV zářením!

Více o kategoriích filtrů


Móda, kvalita a férové ceny. Fielmann - vaše výhody.

Záruka spokojenosti
V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.
Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz
V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.
Více o Záruce vrácení peněz

Tříletá záruka Fielmann znamená zaručenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann, ať už pro dospělé nebo pro děti, úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870.
Více o Třileté záruce


Mohlo by vás také zajímat

Dětské sluneční brýle